У Львові з великим бізнесом обговорили напрями підвищення ефективності державного регулювання у сфері ЗЕД

     343  

Зустріч за «круглим столом», яка відбулася 30 травня 2013 року в Спеціалізованій державній податковій інспекції по роботі з великими платниками податків у м. Львові була присвячена вдосконаленню державного регулювання зовнішньоекономічної діяльності

Керівництво інспекції спільно з представником Львівської митниці Міндоходів обговорили з великими платниками податків – суб’єктами зовнішньоекономічної діяльності, представниками громадських організацій та ЗМІ практику застосування норм Податкового та Митного кодексів України, які регулюють проведення експортно-імпортних операцій. 

На зустрічі йшлося про підвищення ефективності контролю за дотриманням суб’єктами ЗЕД вимог чинного законодавства, шляхи боротьби із правопорушеннями у сфері оподаткування, митно-тарифне регулювання. Представники великого бізнесу винесли на обговорення проблемні питання, які виникають під час застосування положень чинного законодавства щодо оподаткування зовнішньоекономічних операцій, проведення розрахунків в іноземній валюті, визначення митної вартості товарів. У процесі обміну думками учасники круглого столу окреслили шляхи вирішення низки актуальних питань.

Під час заходу відбулася презентація діяльності Міністерства доходів і зборів України та його територіальних органів. «Єдине керівництво митними зборами та податками має підвищити ефективність управління цими процесами, але жодним чином не зачепити бізнес», – зазначив начальник СДПІ по роботі з ВПП у м. Львові Олександр Юристовський. Від створення міністерства бізнес отримає низку переваг – спрощення процедур отримання адміністративних послуг, підвищення якості податкового та митного сервісу, скорочення кількості часу на обслуговування в державних органах.

Після закінчення «круглого столу» відбувся практикум на тему «Особливості оподаткування у сфері ЗЕД», – поінформували у відділі взаємодії із засобами масової інформації та громадськістю СДПІ по роботі з ВПП у м. Львові ДПС.