Львівщина святкує День Європи

     397  

Сьогодні, 31 травня, у Львові в сквері навпроти будівлі облдержадміністрації й обласної ради відбувся фестиваль «Крок за кроком до Європи», присвячений святкуванню Дня Європи

На заході були присутні голова представництва Євросоюзу в Україні Ян Томбінський і керівництво Львівської області, зокрема голова облдержадміністрації Віктор Шемчук, директор департаменту з питань освіти, науки, сім’ї та молоді облдержадміністрації Михайло Брегін та інші.

У фестивалі взяли участь: команда КВН «Хочемо», Юлія Бєліцкая, Народний ансамбль танцю «Серпанок» Центру творчості дітей та юнацтва Галичини, клуб спортивного танцю «Аеліта», Театр спорту Львівського державного університету фізичної культури, Олеся Киричук, танцювальний колектив від «Карпарейшин», гурт «Шоколадка», студія танцю «Fortuna Dance Center».

Також у рамках програми фестивалю проведено урочисту церемонію підняття прапорів Європейського Союзу, України та Львівської області. Крім цього, відбувся флеш-моб, приурочений відкриттю Wi-Fi у сквері.

Під час фестивалю волонтери роздавали присутнім прапорці Євросоюзу й України, флаєри, наклейки.