«Над моїм підзахисним знущалися, йому не давали їсти-пити», – Ярослав Гандзюлевич

     394  

У Львові розпочали слухання справи щодо вбивства громадянином Марокко Шакібом Отманом лікаря-травматолога Леона Фрайфельда

«Під час затримання мого підзахисного били, над ним знущалися, протягом 12 годин йому не давали їсти та пити, йому надали непрофесійного перекладача на французьку, який, до того ж, відмовився працювати з моїм підзахисним», – про це сьогодні заявив у коментарі адвокат обвинувачуваного в убивстві львівського лікаря Ярослав Гандзюлевич. Натомість зараз громадянин Марокко перебуває у СІЗО, де умови утримання загалом задовільні, до нього нормальне ставлення – додав адвокат.

Щодо самого суду присяжних, то юрист сподівається, що непрофесійні присяжні зможуть дати належну оцінку діям слідства та прокуратури, в цьому їх має допомогти їхній життєвий досвід. Водночас Ярослав Гандзюлевич категорично відмовився коментувати будь-які дії суддів та інших учасників процесу.

Нагадаємо, 19 жовтня минулого року близько 6-ї ранку на вулиці Пекарській невідомий по-звірячому побив відомого львівського лікаря-травматолога Леона Фрайфельда, який помер на місці побиття. За підозрою у скоєнні цього злочину затримали громадянина Марокко Шакіба Отмана, який зараз перебуває на лаві підсудних.