«Я просила суд про довічне ув’язнення вбивці мого батька», – Людмила Веріго

     733  

У Львові розпочали слухання справи щодо вбивства громадянином Марокко Шакібом Отманом лікаря-травматолога Леона Фрайфельда

«Я просила суд про справедливість і про довічне ув’язнення для вбивці мого батька», –заявила сьогодні в коментарі журналістам донька вбитого професора травматолога Леона Фрайфельда Людмила Веріго. Таку жорстку міру покарання вона вважає цілком виправданою та прийнятною з огляду на той факт, що професор Леон Фрайфельд був не тільки хорошою людиною, а й визнаним у всьому світі фахівцем.

Щодо того, що справу слухають не лише професійні судді, а й непрофесійні присяжні засідателі, то вона каже, що це цілком відповідає вимогам нового Кримінально-процесуального кодексу, адже він передбачає розгляд справ, у яких можливе довічне покарання колегією присяжних засідателів.

Нагадаємо, торік 19 жовтня близько 6-ї ранку на вулиці Пекарській невідомий по-звірячому побив відомого львівського лікаря-травматолога Леона Фрайфельда. «Швидка» ще застала свого колегу по фаху живим, однак допомогти йому лікарі не змогли – Леон Фрайфельд помер на місці побиття. Невдовзі за підозрою у скоєнні цього злочину затримали громадянина Марокко Шакіба Отмана який зараз і перебуває на лаві підсудних.