Ідентифікувати корову тепер можна за 24 гривні 80 копійок

     390  

Ціни на ветеринарні послуги зменшено

У лютому цього року Міністерство аграрної політики та продовольства затвердило наказ, в якому визначило тарифи за послуги, які надають фахівці ветеринарної медицини. Вартість ветеринарних послуг переглянули і зменшили, – інформує прес-служба Державної ветеринарної та фітосанітарної служби України.

Також значно впав у ціні процес ідентифікації худоби. На цей крок пішли для того, щоб узяти на облік якомога більше тварин. Ідентифікація тепер коштує 24 гривні 80 копійок. Знизити ціну до мінімуму на послугу вдалося завдяки тому, що ветеринарний паспорт і ветеринарна картка, які раніше були документами суворої звітності, втратили цей статус.

«Ми створили всі умови для того, щоб ця послуга стала доступною для одноосібників. І дійсно, до ветеринарів звернулося багато одноосібників, які утримують худобу, для того щоб зареєструвати та ідентифікувати її. Завдяки цьому не тільки забезпечується стабільна епізоотична ситуація в країні, а й селяни зможуть отримати дотацію за утримання молодняку ВРХ», ? зазначив Голова Держветфітослужби Володимир Горжеєв.

Сьогодні за клінічний огляд корови та коня сплачують 12 гривень, за свиню доведеться заплатити 10 гривень. За клінічний огляд дрібної рогатої худоби селяни сплачуватимуть 9 гривень, птиці – 1,5 гривні, бджолосім’ї – д 17,5 гривні, риби – майже 4 гривні, собаки чи кота – 11,5 гривні.