У Львові діти з 22 країн світу декламували Шевченка

     259  

7 березня у «Львівській політехніці» у рамках презентації проекту «Українські дітки у світі читають Кобзар» продемонструють відеозаписи маленьких читців (до 7 років) із різних країн світу, змонтовані в єдиний фільм

У фільмі дітки запрошують глядача здійснити віртуальну екскурсію українським всесвітом, провідною зіркою якого є Шевченкове слово. «Кобзар» для дитини читатиме й уся українська родина: мами і татусі, бабусі й дідусі.

Акція охопила 22 країни світу: Україну і Бразилію, Німеччину і Швецію, Іспанію і Португалію, Туреччину, Канаду, Грузію, Словенію, Великобританію, Францію, Латвію, Естонію, Норвегію, Польщу, Молдову, Румунію, Нідерланди, Росію, Туреччину, США – частини світу, де живуть українці.

Організатор події – Міжнародний інститут освіти, культури та зв’язків з діаспорою Національного університету «Львівська політехніка», який здійснив проект у передліття 200-ї річниці Тараса Шевченка.

З Києва до Львова разом з особливими дітками приїхав спеціальний гість презентації – громадський діяч і меценат Наталія Кличко.