Україна заборонила імпорт бразильського м’яса

     332  

Відучора в Україні оголошено тимчасову заборону на ввезення всіх продуктів тваринного походження виробництва бразильської компанії «ALIBEM COMERCIAL DE ALIMENTOS LTDA» SIF 2146

Відповідне розпорядження видав головний державний інспектор ветеринарної медицини України Володимир Горжеєв. Причиною такого рішення стала невідповідність імпортної продукції тваринного походження за мікробіологічними показниками. За підсумками досліджень, які провів Державний науково-дослідний інститут з лабораторної діагностики та ветеринарно-санітарної експертизи, було встановлено, що бразильське морожене м’ясо свійських свиней без кісток не відповідає мікробіологічним показникам.

Тож, згідно зі статтею 51 Закону України «Про безпечність і якість харчових продуктів», тваринницьку продукцію компанії «ALIBEM COMERCIAL DE ALIMENTOS LTDA» тимчасово не завозитимуть на територію України. Вантажі, що вийшли до винесення цього розпорядження, оформлюватимуть після проведення розширеного ветеринарного контролю та за умови їхнього розміщення на митно-ліцензійних складах. А всіх суб’єктів господарювання, які імпортують бразильське м’ясо, у найкоротші терміни повідомлять про тимчасову заборону, – наголосили у прес-службі Державної ветеринарної та фітосанітарної служби України.