Тиждень у Львові почнеться піснями Івасюка

     254  

Львівщина вшановуватиме пам’ять Володимира Івасюка

У рамках відзначення 64-ї річниці від дня народження видатного композитора, співака, Героя України Володимира Івасюка на Львівщині передбачено проведення мистецьких заходів. Про це повідомила директор департаменту з питань культури, охорони культурної спадщини та культурних цінностей ЛОДА Наталія Гамкало.

Зокрема, 3 березня о 16.00 у приміщенні Турківського районного народного дому та культурному центрі «Україна» відбудеться урочистий вечір, присвячений творчості Володимира Івасюка. Участь у заході візьмуть представники органів влади та громадськості. Цього дня тут звучатимуть пісні Володимира Івасюка у виконанні творчих колективів та окремих виконавців області.

А 4 та 5 березня 2013 року о 18.00 та 20.00 у приміщенні Львівського національного академічного театру опери та балету ім.С.Крушельницької відбудеться Мистецько-музичний проект «Івасюк». «Піккардійська терція», заслужена академічна капели України «Трембіта», Павло Табаков, Наталка Карпа, Софія Федина й Оксана Муха презентуватимуть шанувальникам творчості Володимира Івасюка його пісні.