Для будівництва арени до «Євробаскету-2015» виділили земельну ділянку

     261  

Сьогодні, 28 лютого, на сесії міської ради погоджено місце розташування земельної ділянки для будівництва спортивної арени до чемпіонату Європи з баскетболу 2015 року на вул. Кульпарківській,226г – Ряшівській (проектованій). За відповідний проект ухвали проголосували 68 депутатів

Нагадаємо, звернення від ТОВ «Юнайтед баскетбол інвестменс» надійшло міському голові Львова Андрію Садовому 25 лютого. «ТОВ «Юнайтед баскетбол інвестменс» вважають земельну ділянку по вул.Ряшівській у м. Львові найбільш придатною для будівництва арени з точки зору розміру земельної ділянки та транспортної доступності», – йшлося в листі.

«Є лист від «Юнайтед баскетбол інвестменс», доручення обласної адміністрації», – повідомив Андрій Садовий, міський голова Львова.

Як зазначив Андрій Павлів, директор департаменту містобудування, йдеться про погодження ЛКП «Спорт-ресурс» місця розташування земельних ділянок для виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок по вул. Кульпарківській, 226г. Ця ухвала передбачає відведення земельної ділянки площею 5,8 га для будівництва стадіону до «Євробаскету-2015». Також ухвалою передбачено скасування ухвали про виділення ділянки на вул. Липова Алея, 5.

«На підготовку та виготовлення документації потрібно три місяці. Йдеться про земельну документацію», – додав Андрій Павлів.

«Я мав розмову із забудовниками. У найближчі дні близько 20 осіб приїдуть до Львова в роботі над прив’язкою цього проекту. Якщо «Містопроект» погодить і з детальними планами буде все зрозуміло, то ми підписуємо ухвалу, проектанти чітко працюють над проектом, щоб у квітні розпочати земельні роботи. Бо час будівництва такого комплексу – орієнтовно 20 місяців.

«Під час чемпіонату в Україні відбудеться 96 баскетбольних матчів, велика частина з яких пройде у Львові. Щодо ділянки, яка закріплена за ЛКП «Спорт-ресурс» на Чорновола, то, крім ділянки для будівництва спортивної арени, нам потрібно ще шукати ділянку орієнтовно 1,5 га для будівництва тренувальної бази. Ми пропонуватимемо різні ділянки, одна з них – саме на Чорновола», – додав міський голова Львова Андрій Садовий.