Не розкіш, а засіб пересування

     681  

Модне жіноче зимове взуття 2013 року є різноманітним, як саме життя

І це зрозуміло: комусь у зимових чоботах потрібно від ґанку до автомобіля перебігти, а комусь кілька кілометрів по ожеледиці або снігу добиратися. 

Яке зимове взуття ідеально підходить будь-якій жінці? Звичайно, тепле й таке, яке прикрашає ногу, а ще, звичайно, те, що не промокає та зручне. Ще зовсім не давно таким вимогам відповідали тільки чобітки, виготовлені з натуральної шкіри та з натуральним хутром для утеплення. 

Нині список зручного, теплого і якісного взуття суттєво довший. З’явилися моделі, виготовлені зі штучної шкіри, текстилю, повсті, замші. Як утеплювач можуть використовувати штучне хутро, повсть і сучасні наповнювачі. Всі ці матеріали мають безліч різновидів і сортів, не кажучи вже про кольорову гаму й декоративні елементи. Вибрати модне жіноче зимове взуття доволі просто. Потрібно підібрати його відповідно до вашого верхнього одягу, при цьому приміряти їх краще одночасно. Так, наприклад, до коротких пуховиків пасуватимуть дуті легкі чобітки, а до шуби — класичні шкіряні. З короткою шубкою відмінно виглядають хутряні угі, підібрані в тон.

Тепер зупинімося трохи на модних тенденціях зимового взуття 2012 — 2013 років. Одними з найпопулярніших у цьому сезоні є чоботи з широкою халявою. Таке взуття візуально робить ноги стрункішими, що не може не тішити. Крім того, їх можна носити із заправленими штанами, сукнями, шортами і спідницями. Дуже стильно виглядають гольфи, що виступають над халявою сантиметрів на десять. 

Хіт сезону — багатобарвне взуття. Бажано, щоб кольори були з однієї палітри. Не варто змішувати холодні й теплі тони. Цієї зими модним є взуття, в якого носок — одного кольору, а халява — іншого. Серед фаворитів — коричнева барва.

Узимку актуальне взуття з майстерно декорованим каблуком, зокрема камінням і ліпниною, а також підбори нестандартної форми. Але з декором потрібно бути обережним. Особ­ливої уваги заслуговує підошва. У тренді каблуки оригінальної форми, шалені танкетки та «невидимий» обцас.

На піку популярності — взуття з хутряною халявою або оздобленням. Виглядає дуже ефектно. Перевагу варто віддати довгому хутру. Дозвольте собі трохи розкоші.

Зиму-2013 можна назвати сезоном конт­растів, оскільки в ньому відмінно поєднуються жіночі й чоловічі мотиви. Мереживо, хутро, вишивка, стрічки, пір’я на зимових чоботах і черевиках — утілення жіночності та витонченості. І водночас дуже актуальними будуть зухвалість й авантюризм. У моді моделі чобіт, що нагадують армійські, — з грубою шнурівкою та підошвою.

Очевидно, що цьогорічне зимове взуття робить сезон дуже цікавим із модного погляду. Незвичайний дизайн, оригінальне поєднання кольорів, матеріалів і стилів дозволять кожній модниці вибрати взуття, яке підкреслить її індивідуальність і стиль.

 

І знову про взуття

Взуття змінює мову вашого тіла. Воно піднімає вас і фізично, й емоційно. (Крістіан Лубутен) Мої ноги зовсім не такі гарні, як ви думаєте, просто я знаю, що з ними робити. (Марлен Дітріх) Люди від природи настільки схильні підкорятися, що подавай іще й моду, яка диктує людині навіть фасон черевиків. (Люк де Клапьє Вовенарг) Не знаю, хто винайшов підбори, але всі жінки світу йому всім зобов’язані. (Мерилін Монро) Мешти роблять для того, щоб навіть в одязі жінка здавалася голою. (Крістіан Лубутен) Чи не найважливіші речі в житті — хороше ліжко і зручне взуття. Адже ми все життя проводимо або в ліжку, або у взутті. (Марсель Аршар)