Податківці викрили два підпільні цехи з виготовлення алкогольного сурогату

     405  

Загальна вартість вилучених товарно-матеріальних цінностей становить понад півмільйона гривень

У Сокальському районі під час проведення операції «Акциз» працівники управління податкової міліції ДПС у Львівській області виявили незаконне виготовлення фальсифікату алкоголю. Про це «Газету» повідомили у прес-службі ДПС Львівської області.

У двох підпільних цехах під час обшуку податкові міліціонери знайшли алкогольні напої, спирт, підроблені марки акцизного податку, етикетки різних торгових марок, купаж, лійки, шланги, фільтри та інше приладдя. Окрім цього, в приміщенні одного з цехів виявлено парфумерію, побутову хімію та інші промислові товари іноземного виробництва без відповідного маркування та документів, які засвідчують законність їх перебування в обігу.

За словами начальника податкової міліції Львівщини Руслана Плюща, загальна вартість вилучених товарно-матеріальних цінностей становить понад півмільйона гривень. Стосовно осіб, причетних до незаконної діяльності, проводяться слідчі дії. «Варто зазначити, що виявлені горілчані вироби могли спричинити отруєння людей, оскільки містять шкідливі хімічні домішки та виготовлені в антисанітарних умовах, а промислові товари невідомого походження – потрапити на полиці супермаркетів», – додав Руслан Плющ.