Дозвіл ЛМР на будівництво житлового будинку в межах історичного ареалу Львова суперечить законодавству – прокуратура

     369  

У зв’язку з численними скаргами громадян та громадських організацій, прокуратурою Львова організовано перевірку законності будівництваНУ «Львівська політехніка»житлового будинку на розі вулиць Карпінця-Засядька у Львові, – про це «Газету» повідомили у прес-службі прокуратури міста Львова

До перевірки залучено Державну інспекцію архбудконтролю та органи державної інспекції сільського господарства України.

Відтак, з’ясовано, що земельна ділянка, в межах якої заплановано будівництво, перебуває в постійному користуванні університету для обслуговування гуртожитку. Водночас рішенням Львівської міської ради освітньому закладу надано дозвіл на будівництво на цій території багатоквартирного житлового будинку.

За висновками органів контролю, таке рішення без зміни цільового призначення вказаної ділянки суперечить вимогам земельного та містобудівного законодавства. Крім цього, згадана територія входить до історичного ареалу міста Львова, а тому будівництво в її межах без відповідного дозволу Міністерства культури України суперечить вимогам законодавства України про охорону культурної спадщини.

Зважаючи на виявлені факти, прокуратура Львова внесла подання Львівській міській раді з вимогою скасувати рішення про надання дозволу на будівництво будинку за згаданою адресою.