Богдана Панкевича у Львівській міськраді замінить представник «Самопомочі»

     471  

На найближчому сесійному засіданні ЛМР розглянуть заяву депутата ЛМР Богдана Панкевича про складання повноважень депутата ЛМР

Б. Панкевич має намір зосередитися на роботі Почесного консула Королівства Нідерландів у Львові, – про це «Газету» провідомили у прес-службі ЛМР

Відповідно до змін до наказу Міністерства закордонних справ України №111 «Про затвердження Положення про почесних (нештатних) консульських посадових осіб іноземних держав в Україні та консульські установи, що очолюються такими посадовими особами» (пункт 1.2), почесною консульською посадовою особою може бути громадянин України, який не є обраним до органу законодавчої влади та до органів місцевого самоврядування. 

«Богдан Панкевич – це дуже фахова людина, з величезним досвідом у сфері місцевого самоврядування. Він, як ніхто інший, завжди першим говорив про ті болючі питання, які турбували мешканців Львова. Це дуже активна, як у громадському, так і в політичному плані людина. Ми вдячні йому за ту роботу, за ініціативу, яку він проявив, аби Львів був ще більше відкритим для світу, відкривши у нашому місті перше Почесне консульство Королівства Нідерландів», – зазначив міський голова Львова Андрій Садовий. 

Як розповів сам Богдан Панкевич, Почесне консульство Королівства Нідерландів, яке відкрили у Львові, на той час було першим у нашому місті та другим в Україні. 

«Почесне консульство Королівства Нідерландів у Львові відкрили 1996 року. Це було перше консульство, відкрите як почесне у Львові, а також друге – в Україні на той час», – зазначив він. 

Нагадаємо, Богдан Панкевич був першим номером у списку кандидатів до ЛМР від РХП. За підтримки цієї ж партії балотувався і чинний міський голова Андрій Садовий. Загалом до міської ради потрапило три депутати від РХП, найімовірніше, що наступником Богдана Панкевича стане Любов Давидович – керуюча справами ГО «Самопоміч».