Уряд приєднав Львівський національний ветеринарний університет до Львівського національного аграрного університету

     290  

Студенти Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. З. Гжицького продовжуватимуть навчання у Львівському національному аграрному університеті

Кабінет Міністрів України вирішив приєднати Львівський національний університет ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. З. Гжицького до Львівського національного аграрного університету.

Про це йдеться в розпорядженні Кабінету Міністрів України від 16 січня 2013 року: «Прийняти пропозицію Міністерства аграрної політики та продовольства щодо реорганізації Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. З. Гжицького шляхом приєднання до Львівського національного аграрного університету з утворенням на базі Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. З. Гжицького структурного підрозділу Львівського національного аграрного університету». Про це повідомляє прес-служба Державної ветеринарної та фітосанітарної служби України

Реорганізацію здійснюватимуть у межах асигнувань, передбачених Міністерству аграрної політики та продовольства для підготовки кадрів.

Студенти Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. З. Гжицького продовжуватимуть навчання у Львівському національному аграрному університеті.