Незрячі діти танцюватимуть сальсу

     272  

Сьогодні відбудеться танцювальний вечір «Потанцюй наосліп» за участю дітей з вадами зору

Танцювальний вечір відбудеться сьогодні о 17.00 у приміщенні Львівської загальноосвітньої спеціальної школи № 100 (вул. Франка, 119) для незрячих дітей. Цей захід організовує Інститут громадського лідерства в рамках проекту «Відпочивай із закритими очима». Танцюватимуть не лише любителі латиноамериканського танцю сальса, а й інші діти. Вони продемонструють свої вміння у цьому виді танцю.

Протягом вересня – листопада волонтери й учасники Інституту громадського лідерства реалізовували проект «Відпочивай із закритим очима». Метою проекту була організація дозвілля незрячих учнів Львівської загальноосвітньої спеціальної школи № 100. Упродовж цього часу провели майстер-класи із сальси для учнів старших класів, а також майстер-класи з основ оздоровчого масажу. Крім того, відбувалися відпочинкові зустрічі з волонтерами Школи християнського аніматора. Спільно з гідом Андрієм Кусієм діти мали можливість пізнати місто Львів через дотик та звуки під час екскурсії «Вулицями Середньовічного Львова».

«На цей проект мене надихнула Оля Ковальчук, вихованка цієї школи. Оля в свої досить юні роки дуже розуміє це життя, розуміє як жити, що робити і  вміє порадити як поводитися в суспільстві. Ззовні фізично слабша, ніж ми, але набагато сильніша своїм внутрішнім світом за нас, дорослих людей. Це людина, яка просто була натхненником для реалізації саме цього соціального проекту і саме з такою назвою – «Відпочивай із закритими очима», – розповіла Катерина Сеньків, кординатор проекту.