Українська Гельсінська спілка безкоштовно консультуватиме журналістів, які звернуться до Європейського суду

     280  

Фонд стратегічних справ Української Гельсінської спілки з прав людини (УГСПЛ) надаватиме юридичну консультацію журналістам щодо випадків перешкоджання їхній професійній діяльності (застосування насильства, відбирання чи пошкодження обладнання тощо)

Про йдеться в повідомленні УГСПЛ. Фонд планує консультувати журналістів, які мають намір звертатися до Європейського суду з прав людини. Усі консультації, а також супроводження справ у судових інстанціях буде безкоштовним.

«Якщо ви зіштовхнулися з явним перешкоджанням вашій професійній діяльності (відносно вас застосували насильство, відібрали чи пошкодили обладнання тощо) винних можна притягнути до відповідальності. Навіть якщо вітчизняні суди не побачать жодних порушень, вашу справу може розглянути Європейський суд з прав людини», – йдеться в повідомленні спілки.

Контактна особа – директор зі стратегічних справ УГСПЛ Михайло Тарахкало, 044 417 41 18, tarahkalo@gmail.com

Фонд стратегічних справ УГСПЛ створено з метою надання кваліфікованої правової допомоги жертвам порушень прав людини у справах, що мають стратегічне значення. Стратегічне значення мають справи, що змінюють адміністративну чи судову практику, змінюють законодавство чи спрямовані на захист прав і свобод, коли ці порушення мають масовий або брутальний характер.