У Дрогобичі вдруге судитимуть грабіжника

     315  

Працівники карного розшуку Дрогобицького міського відділу затримали 33-річного зловмисника, який у вечірню пору грабував місцевих мешканців

Раніше чоловіка вже притягували до відповідальності за скоєння грабежу: 2006 року чоловік умовно відбував покарання. Однак минуло кілька років – і він узявся за старе. Зловмисник виробив чіткий план: він нападав на своїх жертв пізно ввечері, бив їх по голові і відбирав особисті речі.

У вересні 2012 року грабіжник близько опівночі пограбував у темному провулку пенсіонера. Чоловік ударив старенького по голові й відібрав у нього мобільний телефон вартістю майже 600 гривень.

Потерпілий звернувся із заявою про грабіж до міліції. Експертиза встановила, що грабіжник наніс йому легкі тілесні ушкодження, і за цим фактом слідче відділення Дрогобицького міського відділу порушило кримінальну справу за ознаками злочину, передбаченого ч. 2 ст. 186 (грабіж поєднаний з насильством) КК України. Кримінальну справу скеровано до суду, повідомив ВЗГ ГУМВС України у Львівській області.