Пластуни вшанують героїв «Листопадового чину» тереновою грою

     321  

Гра відбудеться завтра в центрі Львова

Завтра, 1 листопада, львівські пластуни вшанують пам’ять героїв тематичною тереновою грою в центрі міста, інформує прес-служба ЛМР. Метою гри є відтворення подій українсько-польської війни та популяризація історії Українського січового стрілецтва серед молоді. Початок гри – о сьомій годині ранку навпроти входу у Львівську міську раду.

Змагання розпочнеться з урочистого підняття прапора на Ратуші Львова та створенням напису «ЗУНР» на площі Ринок учасниками гри. Підняття прапора на вежі Ратуші традиційно відбудеться за сприянні «української влади, яка засідає в Ратуші», а саме управління молоді, сім’ї та спорту та ЛКП «Ратуша». Опісля команди стартують. На проходження гри в них є три години.

Завершення святкувань заплановано на 18.00 навпроти пам’ятника Іванові Франку, де відбудеться нагородження переможців. Кульмінацією заходу стане створення живого ланцюга з лампадок уздовж вулиці Листопадового чину.

«Листопадовий зрив – захід, який щороку 1 листопада проводять львівські пластуни. Завданням гри є заохочення молоді до вивчення історії рідного краю та вшанування полеглих за волю України на теренах Галичини», – розповів Назар Косиняк, координатор заходу

Програма заходу

07:00-8:30 – Урочисте відкриття з підняттям прапора України на Ратуші.

8:30-11:30 – Теренова гра історичною частиною Львова

11:30-12:30 – Перекус

18:00-19:00 – нагородження переможців, закриття змагань та створення пластунами живого ланцюга з лампадками.