«Гелловін суперечить основним положенням католицизму», – Католицька Церква в Польщі

 |    317  

Католицька Церква в Польщі попереджає своїх парафіян про те, що свято Гелловін набуло ознак окультних ритуалів

У заяві, оприлюдненій на офіційному сайті Церкви, йдеться про те, що святкування Переддня всіх святих в багатьох країнах світу може суперечити основним положенням католицизму і християнства загалом, повідомляє Polska agencja prasowa.  

Архієпископ Анджей Дзенга заявив, що пропоновані заходи, в тому числі шкільні, в поєднанні з образами, як походять зі світу темряви (чорти, вампіри і демони) дуже спокусливі для дітей. Тим паче, що під час такої забави їх пригощають цукерками. Такі традиції можуть мати великі духовні збитки. За його словами, це свято пов’язане з «культом смерті».

Архієпископ заявив, що святкування 31 жовтня популяризує язичництво серед молодого покоління. Глава єпархії Щецина-Каменя написав про це в листі, який цитували під час недільної служби.

День усіх святих відзначають 1 листопада. У Польщі цього дня згадують померлих рідних і близьких, відвідують їхні могили, приносять на цвинтар вінки та свічки.

Проте в країні стають усе більш популярними «американізовані» святкування, коли діти та молодь перевдягаються у костюми «темних сил» і розставляють гарбузи із запаленими свічками.