Цього тижня у Львові розпочнеться опалювальний сезон

     265  

Наприкінці цього тижня Андрій Садовий обіцяє почати в місті опалювальний сезон – про це «Газету» повідомили у прес-службі міського голови

«На кінець тижня будемо розпочинати опалювальний сезон для всього міста. Якщо говорити про пологові будинки, то вчора ввечері вже включили опалення в пологовому будинку на вулиці Мечнікова, ввімкнули на вулиці Орлика у відділенні для немовлят. Сьогодні ввечері будемо вмикати наші основні медичні установи. По освіті зараз радимося з учителями, директорами шкіл. Якщо є потреба, готові від завтра й там вмикати опалення. На кінець тижня виходитимемо на опалення для мешканців, якщо температурні режими будуть понижуватися», – зазначив міський голова.

Водночас у деяких бюджетних установах, передусім медичних, опалювальний сезон уже розпочався – на підставі заяв керівників цих установ «Львівтеплоенерго» та «Залізничтеплоенерго» розпочало їх опалення. Зокрема, опалення отримують: Львівський державний онкологічний регіональний лікувально-діагностичний центр, вул. Гашека, 2-а, ЛОР Дитяча клінічна лікарня «ОХМАТДИТ», вул. Лисенка, 31, ЛОР Дитяча клінічна лікарня «ОХМАТДИТ», вул. Лікарська, 3 смт Брюховичі, ЛНУ ім. І.Франка оранжерейно-тепличний комплекс, вул. Черемшини, 44, Міський комунальний клінічний пологовий будинок №1, вул. Мечнікова, 8, ЛОР Будинок дитини №1, вул. Комаринця, 2, ЛОР «Львівський обласний спеціалізований диспансер радіаційного захисту населення», вул. Морозна, 31-а. Також сьогодні тепло подадуть у пологовий будинок на вулиці Раппапорта, госпіталь інвалідів війни у Винниках і міську клінічну лікарню на вулиці Пилипа Орлика, 4.