У Львові визначили найкращого баріста Західної України

     438  

Учора, 29 вересня, на святі «На каву до Львова» визначили переможців ІІ Західноукраїнського чемпіонату баріста

Перше місце виборов Назарій Шуляк (кав’ярня «Креденс кафе»), другою стала Христина Бердникова («Світ кави») третє місце посів Євген Кіт (кафе «Кентавр»), інформує прес-служба ЛМР.

Участь у півфіналі взяли 15 майстрів із приготування кави, шестеро з них вийшли у фінал. У змаганні брали участь найкращі баріста зі Львова й західного регіону України, зокрема представники кав’ярень, що беруть участь у VI Міському святі «На каву до Львова». Переможець отримав головний приз – поїздку до Києва на Національний український чемпіонат баріста.

ІI Західноукраїнський чемпіонат баріста відбувався під егідою SCAE в Україні (Європейська Асоціація Спешаліті Кави) за правилами WBC.

Довідка: баріста (або бариста) (італ. barista) – фахівець з приготування кави.

За італійськими традиціями, бариста має готувати еспресо, його варіації – ристрето, лунго, а також напої на основі еспресо – капучіно, лате, корето тощо. Баріста – професія молода, їй приблизно 50 років. Найвпливовіша організація в цієї галузі – SCAE, яка й заснувала національні та світової чемпіонати бариста, в декількох номінаціях: World Barista Championship, World Latte-Art Championship, а також змагання з кап-тестингу, кава та алкоголь, східна кава у джезвах.