Євангельські християни спільно помоляться за Україну та вибори

     274  

У період з 15 по 21 жовтня 2012 року церковні громади євангельських християн об’єднаються у спільній молитві та пості за Україну та парламентські вибори, повідомляє РІСУ з посиланням на Інститут релігійної свободи

Про це глави Церков домовилися під час засідання Ради Євангельських Протестантських Церков України, яке відбулось 27 вересня під головуванням єпископа Асоціації місіонерських Церков євангельських християн України Василя Давидюка.

Учасники зустрічі наголосили на важливості молитов про Боже благословення для України, особливо напередодні виборів до Верховної Ради, до чого закликали всіх віруючих і всі свої церковні громади.

Під час засідання члени РЄПЦУ ухвалили Декларацію про захист моральних і сімейних цінностей, яка має на меті визначити моральні орієнтири для суспільства на основі Священного Писання – Біблії.

Глави Церков проаналізували стан законотворчої роботи парламенту з питань, що стосуються свободи віросповідання та діяльності релігійних організацій.

У підсумку Рада Євангельських Протестантських Церков України ухвалила звернення до керівників парламентських фракцій із закликом відхилити урядовий законопроект №10447, спрямований на ліквідацію Національної експертної комісії з питань захисту суспільної моралі. Крім цього, РЄПЦУ закликала депутатів усунути дискримінаційні положення стосовно проведення публічних мирних зібрань релігійного характеру під час розгляду законопроекту № 2450 «Про свободу мирних зібрань» у повторному другому читанні.

На завершення учасники засідання обговорили питання участі у заходах, спрямованих на утвердження сімейних цінностей і духовності в українському суспільстві.