А в Луцьку суд виправдав львівського суддю-хабарника

     235  

Волинський міський суд виправдав львівського суддю, якого спіймали на хабарі в 400 тисяч гривень

У Луцьку Волинський міський суд виправдав суддю Залізничного райсуду міста Львова Ігоря Ганича, який звинувачували в отриманні хабара в розмірі 400 тис. грн. Про це повідомляє «Тиждень.ua» з посиланням на «КоммерсантЪ-Украина».

«Усі документи у справі Ганича наше управління передало в Генпрокуратуру, а коментувати рішення суду не можу», – заявив керівник управління СБУ у Львівській області Юрій Кіцул. Генеральна прокуратура, яка розслідувала справу судді Ганича, поки що теж не коментує цього рішення суду.

Як повідомив голова прес-служби Генпрокуратури Юрій Бойченко, «необхідно спершу вивчити рішення суду, і лише після цього робитимемо подальші кроки».

Тим часом джерело, знайоме з обставинами цієї справи, стверджує, що «обвинувачений львівський суддя спеціально доклав максимальних зусиль, аби суд відбувся в Луцьку, а інформацію про перебіг слухань приховали від львівської громадськості».

16 лютого 2011 року у Львові співробітники управління СБУ (УСБУ) у Львівській області спільно з Головним управлінням з розслідування особливо важливих справ Генеральної прокуратури затримали суддю Залізничного райсуду Львова Ігоря Ганича під час отримання хабара в розмірі 400 тис. грн.

Тоді ж Генеральна прокуратура порушила щодо судді Ганича кримінальну справу за ч. 3 ст. 368 КК («отримання хабара в особливо великому розмірі або службовою особою, яка займає відповідальне становище»; позбавлення волі на термін від 8 до 12 років із конфіскацією майна).