Знову «бронза на вагу золота»

     249  

Ольга Саладуха принесла Україні ще одну медаль

Чемпіонка світу та Європи в потрійному стрибку Ольга Саладуха вчора здобула бронзову медаль Олімпійських ігор у Лондоні. Про це повідомляє офіційний сайт НОК України.

Фінал у секторі для потрійного стрибка був дуже напруженим. Ольга до останньої спроби залишалася поза межами п’єдесталу. І лише в останній спробі, стрибнувши на 14 м 79 см, українка вийшла на третє місце.

Відразу за нею, на четвертій сходинці, розташувалася ще одна наша спортсменка, Ганна Князева (14 м 56 см).

«Золото» здобула Ольга Рипакова з Казахстану (14 м 98 см).

Президент Національного олімпійського комітету України Сергій Бубка привітав Ольгу з першою олімпійською медаллю та побажав ще багато нових перемог у майбутньому.

Ось як прокоментувала свій виступ Ольга Саладуха: «Це були найважчі змагання у моїй кар’єрі. За тиждень до страту я травмувалася, моя участь в Олімпійських іграх була під питанням. Рада, що змогла зібратися на останню спробу і виправдати надії на медаль. Ця «бронза» – на вагу «золота», я дуже щаслива, що здобула цю нагороду, адже так довго до неї йшла». 

Після здобутої медалі Україна нагородами посідає 22-ге місце в загальнокомандному заліку з сімома нагородами: двома золотими та п’ятьма бронзовими.