Через місяць у Львові пройде Ярмарок дитячого дозвілля

     290  

Захід, аналогів якому немає в Україні, відбуватиметься у Львові вже вдруге

6-8 вересня у Львівському палаці мистецтв уже вдруге відбудеться свято для юних львів’ян – Ярмарок дитячого дозвілля. «Розкрий свої таланти» – таким є девіз ярмарку.

Цьогоріч знову центри творчості, клуби та гуртки презентуватимуть львів’янам свою роботу на одному майданчику. Протягом трьох днів організатори дитячих гуртків, керівники клубів, танцювальні колективи, вокальні ансамблі проводитимуть майстер-класи, показові виступи, презентації для дітей, батьків і всіх відвідувачів ярмарку.

Як зазначають організатори, основною метою заходу є зацікавити дітей відвідувати гуртки, а також показати батькам місця, де їхні діти можуть цікаво проводити вільний час та розкривати свої таланти.

«Торік Ярмарок дитячого дозвілля відвідало понад 10 тисяч батьків і дітей. Як виявилося, львів’янам потрібен такий захід, оскільки тут можна було відразу побачити, яких результатів може досягти дитина, відвідуючи гуртки. Крім того, за підсумками опитування, чимало мешканців не знали, що недалеко від їхніх помешкань діють міські клуби або центри творчості. На цьогорічному ярмарку львів’яни зможуть ознайомитися з роботою понад 200 гуртків різного спрямування: від художнього, вокального, хореографічного до технічного, природничого чи туристичного», – розповіла Ольга Каспришин, координатор Ярмарку від Львівської міської ради.

Окрім того, у вересні видадуть «Довідник дитячого дозвілля» з докладною інформацією про гуртки всіх спрямувань, які функціонують у Львові. Першими довідник зможуть безкоштовно отримати відвідувачі Ярмарку дитячого дозвілля.

Організаторами Ярмарку дитячого дозвілля є Львівська міська рада, громадське об’єднання «Самопоміч» спільно з керівними організацій, гуртків, клубів, секцій, студій у сфері дитячого дозвілля. Партнерами Ярмарку дитячого дозвілля є Львівський палац мистецтв, ПАТ «ГАЛ-ЕКСПО».

Нагадаємо, 7-9 квітня 2011 року Ярмарок дитячого дозвілля відбувся у Львові вперше. Упродовж трьох днів роботи ярмарок відвідало понад 10 тис. дітей та їх батьків, які не лише отримали вичерпну інформацію про гуртки різноманітного спрямування, а й спробували вибрати найцікавіше захоплення для себе – від танців і співів до авіамоделювання та різьби по дереву.