Список Партії регіонів очолив Азаров

     311  

Другим номером стала співачка Таїсія Повалій

Учора, 30 липня, затвердила свій список на вибори до Верховної Ради не лише опозиція,Ю а й Партія регіонів. Очолив список прогнозовано прем’єр-міністр Микола Азаров. Друге місце – у популярної співачки Таїсії Повалій. Третій – Сергій Тігіпко, четвертий – Андрій Клюєв. Замикає першу п’ятірку Олександр Єфремов.

Далі у переліку кандидатів у нардепи такі особи, як Ірина Акімова (6), Володимир Бойко (7). Борис Колесніков став восьмим, 9-й номер – Леонід Кожара, 10-й Володимир Рибак. Нинішній міністр освіти Дмитро Табачник – 11-й, 12-м став Олександр Лавринович, під 13-м номером – Ганна Герман, 14-й –Станіслав Скубашевський, 15-й Анатолій Близнюк, 16-й – Ігор Шаров, 17-й Володимир Олійник, 18-й – Ян Табачник, 19-й – Володимир Макеєнко, 20-й Єльбрус Тедеєв.

Нагадаємо, вчора у столичному Міжнародному виставковому центрі відбувся з’їзд Партії регіонів. Його посилено охороняли 18 автобусів із правоохоронцями та представниками внутрішніх військ і транслював Перший національний телеканал. Як зазначають мас-медіа, список на вибори партійці затверджували практично «наосліп». Перед голосуванням лідер Партії регіонів, прем’єр Микола Азаров не зачитав списку кандидатів ні в загальнодержавному окрузі, ні мажоритарників. Він лише зазначив, що «кандидатів у народні депутати визначали на підставі соціологічних опитувань в регіонах. Враховувалися їхні професійні, морально-політичні якості, ставлення до них виборців, партійних організації, рядових членів партії». «Це все – відомі люди, ми їх добре знаємо. Списки у вас на руках», – заявив він.

Зал одностайно підтримав Азарова, при цьому не маючи списків. «Не було у нас списків, не роздали. Але я свій номер знаю – сімдесят другий», – цитує «Тиждень» народного депутата Олександра Стояна.

У цьому ж зізналися й інші партійці, і лише перший заступник глави фракції Партії регіонів Михайло Чечетов спробував переконати присутніх, що «списки були у всіх, депутати просто забули про це, коли давали коментарі».

При цьому в нього самого проектів рішення з’їзду також не виявилося.

Як пише «Коммерсант-Украина», річ у тім, що партійний список кандидатів на вибори до Верховної Ради від Партії регіонів керівництво партії затвердило лише за кілька годин до відкриття з’їзду, тож перед початком голосування він був у розпорядженні тільки кількох людей, зокрема віце-прем’єра Сергія Тігіпка.