Рівноапостольний князь Володимир став небесним покровителем Збройних сил України

     346  

У вересні – грудні цього року заплановано Всеукраїнський військово-християнський хресний хід з іконою та мощами святого рівноапостольного князя Володимира

У рамках святкування 28 липня Дня Хрещення Київської Русі у Святій Успенській Києво-Печерській Лаврі УПЦ (МП) звершила чин проголошення святого рівноапостольного князя Володимира небесним покровителем Збройних сил України.

Як повідомляє офіційний сайт Церкви, з проханням проголосити небесного покровителя ЗСУ до них зверталися віруючі військовослужбовці та особисто начальник Генштабу Збройних сил України.

До цієї події з благословення Митрополита Володимира в іконописній майстерні Лаври написали велику ікону святого рівноапостольного князя Володимира, яку Предстоятель УПЦ (МП) освятив після закінченню Літургії.

В урочистостях взяли участь перший заступник міністра оборони України О. М. Олійник, заступник директора Департаменту соціальної та гуманітарної політики Міністерства оборони України О. С. Смірнов, представники Генерального штабу ЗСУ, віруючі військовослужбовці.

У вересні – грудні цього року, за погодженням з Міністерством оборони України, заплановано проведення Всеукраїнського військово-християнського хресного ходу з іконою та мощами святого рівноапостольного князя Володимира з відвіданням військових гарнізонів і військових частин України.