Відкритий лист Асоціації платників податків України у Львівській області

     292  

Нікчемним називає АППУ у Львівській області ставлення Львівської мерії до одного з найбільших платників податків, ПрАТ «Компанія Ензим», українського національного виробника міжнародного рівня, підприємства зі столітньою історією та традиціями. Подаємо текст листа

Звинувачення Львівської міської ради, які спрямовані на знищення суб’єкта господарювання, викликають хвилювання за життєві інтереси підприємства, а, по суті, й багатьох тисяч людей, зайнятих у виробництві та торгівлі дріжджами торгової марки «Львівські дріжджі».

ПрАТ «Компанія Ензим» є переможцем обласного туру Всеукраїнського рейтингу «Сумлінні платники податків – 2011» у галузі харчової промисловості.

Приємно зазначити, що голова Львівської облдержадміністрації Михайло Костюк створює умови для розвитку бізнес-середовища регіону та всіляко підтримує львівських виробників. Губернатор постійно проводить зустрічі з бізнес-активом для вирішення важливих питань щодо створення сприятливого клімату для ведення підприємницької діяльності. Одним із них є конфліктне питання між ЛМКП «Львівводоканал» і ПрАТ «Компанія Ензим».

Андрієві Івановичу Садовому, народному обранцю, необхідно підтримати бюджетоутворююче, підприємство, яке створює робочі місця, та зайняти позицію захисника львівського бізнесу, а не здійснювати бюрократичний і чиновницький тиск.

Мерові Львова доречно було б перейняти гідний приклад у губернатора Львівщини, який переймається проблемами підприємців і проводить низку заходів конструктивного діалогу з бізнесом, налагоджуючи партнерські стосунки.

Асоціація платників податків України у Львівській області та низка громадських об’єднань висловлюють своє обурення щодо прецеденту , який змушує припинити діяльність брендового українського виробника-експортера. У разі припинення діяльності цього підприємства ми будемо звертатися до президента України, прем’єр-міністра України, голови Держпідприємництва України з проханням підтримки сумлінного платника податків – ПрАТ «Компанія Ензим».

Закликаємо владу міста Львова до партнерських відносин з підприємцями Львова.