Найпопулярніші туристичні місця в Україні – Крим, Трускавець і Східниця

 |    395  

Проведено проміжний моніторинг проходження літнього туристичного сезону серед найпопулярніших туристичних підприємств області

Головне управління з питань туризму, євроінтеграції, зовнішніх зв’язків та інвестицій Львівської обласної державної адміністрації провело проміжний моніторинг проходження літнього туристичного сезону серед найпопулярніших туристичних підприємств області.

Як повідомив начальник головного управління з питань туризму, євроінтеграції, зовнішніх зв’язків та інвестицій облдержадміністрації Сергій Кисельов, моніторинг засвідчив, що серед місць туристичної привабливості на території України найбільш привабливими залишаються Кримський півострів, а також прикарпатські центри санаторно-курортного лікування у Трускавці та Східниці. Також традиційно є значна зацікавленість до екскурсійних турів замками Львівщини «Золота підкова», до релігійних центрів Почаїв та Зарваниця, в Нагуєвичі.

Водночас серед вітчизняних туристів цього року найпопулярніші такі місця відпочинку за кордоном, як Болгарія, Туреччина та Чорногорія, що за останні декілька років стало традиційним. Окрім того, цього року значно активізувався напрямок до курортів Греції та Хорватії.

За кількісними показниками популярним є індивідуальний туризм, який складає понад 85%, решта припадає на групові екскурсійні тури. Близько 80% туристів обирають мандрівки автомобільним транспортом (як індивідуальним, так і туристичними автобусами), решта користується послугами авіасполучення та залізницею.

Загалом найбільш популярними серед туристів залишається сімейний та молодіжний відпочинок, на які припадає понад 75% від усіх туристів.