Науковці пропонують святкувати День подяки Богу

     247  

Учені Академій наук України звернулися до керівництва держави та священнослужителів християнських Церков із пропозицією призначити ще одне загальнонаціональне свято – День подяки Богу

Необхідність встановлення такого свята науковці аргументують тим, що українське суспільство духовно хворе, а тому потребує каяття й навернення до Бога. Інакше ми всі приречені на самознищення. Про це повідомляє РІСУ з посиланням на Острозьку академію.

«Ми, християни, вчені Академій наук України, вкрай занепокоєні духовним станом нашого сучасного суспільства, особливо молоді. В повсякденному житті стаємо свідками зростання обману, корупції, насилля. Пияцтво, наркоманія, проституція, злочинність, мають місце навіть серед неповнолітніх дітей», – йдеться в листі науковців на адресу президента України, прем’єр-міністра, голови ВР, народних депутатів і священнослужителів.

Автори листа пояснюють, що розбещеність і гріх є втратою моральних цінностей. І якщо людство не зупиниться зараз, не перестане порушувати Божі фізичні і духовні закони, то воно буде знищено. Учені АНУ наводять приклад батьків американської держави – президентів Вашингтона та Лінкольна, які в часи небезпеки для країни призначали день посту, примирення й молитви, закликали народ разом із владою та священнослужителями до каяття.

Українські науковці впевнені, що в нашій державі Бог теж гідний подяки, адже «подарував нашій країні безкровну свободу, мирне небо і врожай».

«Ми звертаємось до усіх вас з пропозицією, призначити день ПОДЯКИ БОГУ і зробити його національним святом. У призначений день примирення, посту та молитви ми закликаємо весь український народ до каяття разом із владою і священнослужителями за власні гріхи, гріхи минулих поколінь, таких, як атеїзм (не визнання Бога як Творця Всесвіту) й антисемітизм, Тоді Господь зніме прокляття з нашої землі і пошле Своє благословення», — йдеться в документі.

Під листом підписалися академіки, доктори та кандидати наук – загалом 14 підписів