Микола Зинич виграв суд

     281  

29 травня 2012 року Вищий господарський суд України оголосив вступну і резолютивну частини постанови у справі №5015/6793/11 за позовом Зинича М.М. до ТзОВ «Видавнича група «Супердрук», якою скасовано постанову Львівського апеляційного господарського суду від 04.04.2012 року та залишено без змін рішення Господарського суду Львівської області від 21.12.2011 року

Про це повідомляє «Вголос» із посиланням на адвоката М. Зинича Андрія Потинського.

У такий спосіб  Вищий господарський суд України поновив законні права та інтереси Зинича М.М. як учасника ТзОВ «Видавнича група «Супердрук», оскільки визнав недійсними рішення загальних зборів учасників ТзОВ «Видавнича група «Супердрук» від 27.08.2010 року, відповідно до яких частина майна, що забезпечувала господарську діяльність товариства, перейшла до утвореної шляхом виділення із ТзОВ «Видавнича група «Супердрук» юридичної особи — ТзОВ «Системи друку та доставки», яке використовували як транзитне підприємство для передачі наведеного майна третій особі — ТзОВ «Експрес медіа груп».

ТОВ «Видавнича група «Супердрук» є правонаступником екс-видавця газети «Експрес» ТОВ «Видавнича група «Експрес».

На прохання «Газети» прокоментувати це рішення головний редактор «Експресу» Ігор Починок повідомив, що вперше чує про таке рішення, йпорадив звертатися до адвоката М.Зинича.