Ви не повірите – у рух радіальних маршрутів у Львові тимчасово внесено зміни

     221  

Наразі до кінця тижня, що робити далі – подумають

У рух радіальних маршрутів громадського транспорту у Львові тимчасово внесено зміни. Через велике транспортне навантаження, яке припаде на вул. Підвальну, з огляду на обїзди центру міста під час Євро-2012, вирішено закоротити радіальні маршрути. Про це повідомили в управлінні транспорту та зв’язку Львівської міської ради.

Відтак, маршрути №3а і №4а матимуть кінцеву зупинку біля «Корони», а №1а їздитиме до пл. Галицької, №2а і №6а – до пл. Різні.

«Таке рішення тимчасове, у зв’язку з перенавантаженням вул. Підвальної, через яку зараз курсує більшість громадського та приватного транспорту. Адже проспект Свободи закритий для руху транспорту, там проводять монтажні роботи з облаштування фан-зони. В такому режимі радіальні маршрути працюватимуть до кінця цього тижня. Потім прийматимемо рішення щодо їх руху», – наголосив начальник управління транспорту та зв’язку Микола Жук.

Нагадаємо, з 28 травня до 5 липня просп. Свободи у Львові закрито для руху транспорту, оскільки там функціонуватиме офіційна фан-зона на час Євро-2012.