Непровінційний погляд на світ провінції

     263  

Сьогодні в УКУ відбудеться Фестиваль провінційного кіно

Сьогодні, 30 травня, о 18.00 у конференц-залі філософсько-богословського факультету УКУ (вул. Хуторівка, 35а) розпочнеться фестиваль провінційного кіно «КУ-КУ-ЛЯ». Перегляд десяти короткометражних фільмів триватиме 100 хвилин, а відтак відбудеться обговорення переглянутого, повідомляє сайт УКУ. На фестивалі демонструватимуть такі короткометражки, як «Вечір в кіно» Чжана Імоу (Китай), «Іванки» Бориса Гришкевича (Україна), Подорожні» Ігоря Стрембіцького (Україна), «Толя» Родіона Бродського (Ізраїль) та інші.

Організатор і голова фестивалю «КУ-КУ-ЛЯ» Дмитро Москалець зазначає: «Фестиваль провінційного кіно – це непровінційний погляд на світ провінції. Ми шукаємо кіно, яке оповідає про міфологічний, дитинний і мудрий світ. Кіно, що показує, як цікаво можна жити у цьому світі».

Організатор проведення фестивалю в УКУ Тетяна Бобик вважає університет хорошим майданчиком, який має професійну технічну базу для проведення таких фестивалів: «В УКУ багато талановитих людей, котрі цікавляться кіномистецтвом. Неодноразово наші студенти демонстрували своє зацікавлення на різних конкурсах: «Хуторівка має талант»(УКУ, Львів), «Кінопіксель» (Львів), «Кіношкола» (Київ)» тощо».