Мала академія наук України увійшла до EAICY

     255  

Європейська асоціація установ вільного часу для дітей та молоді об’єднує понад 25 тисяч інституцій у сфері позашкільної освіти

26 травня 2012 року президія Європейської асоціації установ вільного часу для дітей та молоді (EAICY) проголосувала за прийняття Малої академії наук України до складу цієї організації, повідомила сьогодні прес-служба Міністерства освіти у науки, молоді та спорту України.

Рішення ухвалено під час генеральної асамблеї EAICY, яка проходила в м. Прага (Чеська Республіка).

Європейська асоціація установ вільного часу для дітей та молоді – це незалежна неурядова організація, яка об’єднує понад 25 тисяч інституцій у сфері позашкільної освіти. Асоціацію заснували 1991 року, вона має статус приєднаного члена Ради Європи та дбає про здоров’я, змістовне дозвілля й усебічний розвиток дітей і молоді в країнах Європи.

Щорічно EAICY влаштовує безліч заходів: конференції, тренінги, змагання, конкурси та премії для дітей, юнацтва і молодих спеціалістів, публікації, науково-пізнавальні тури. Крім того, EAICY опікується програмами обміну дітей, молоді та педагогів-позашкільників, здійснює інформаційну, навчальну, дослідницьку й теоретичну діяльність та узагальнює досвід із педагогіки вільного часу.