Не по-сусідськи

     200  

На Львівщині чоловік викрав у сусідки декоративних дерев на 50 тисяч гривень

У суботу до Миколаївського райвідділу міліції у Львівській області звернулася приватний підприємець. 41-річна жінка повідомила, що з її земельної ділянки викрали 1000 декоративних дерев на 50 тисяч гривень, інформує ВЗГ ГУМВС України у Львівській області. Жінка підозрювала у скоєнні злочину свого сусіда й розповіла, що дерева з її земельної ділянки зникають уже не вперше.

Відтак працівники сектору карного розшуку Миколаївського райвідділу міліції затримали підозрюваного на ринку в місті Жидачів. Чоловік продавав декоративні дерева, які викрав напередодні. Маленькі туї цінив по 30 гривень, а дерева, вищі за 60-70 см, – по 50 гривень.

«Зловмисника затримали під час того, як він реалізовував дерева. У нього вилучили 27 декоративних дерев. Чоловік зізнався у скоєному», – розповів Василь Страшівський, начальник Миколаївського РВ ГУМВС України у Львівській області.

Тож тепер вирішують питання про порушення кримінальної справи проти нечистого на руку сусіда. Також правоохоронці з’ясовують, упродовж якого часу чоловік викрадав дерева та скільки їх продав.