Зірковий новобранець «Левів»

     243  

Хокейна команда з Новояворівська підсилилася воротарем національної збірної України

Львівських хокейних «Левів» підсилив знаний в Україні голкіпер, воротар національної збірної Вадим Селіверстов.

Селіверстов у складі національної збірної України провів 25 матчів. Упродовж своєї клубної кар’єри він захищав рамку воріт київського «Сокола», казахського «Бейбарис Атирау» та «Донбасу» з Донецька. Селіверстов є чотириразовим чемпіоном України, переможцем першості Казахстану. За словами воротаря, пристати на пропозицію львівського клубу його спонукало кілька чинників. «Приїздив сюди виступати, мені тут сподобалося. Вболівальники приємні, керівництво клубу нормально ставиться до своїх гравців. Були й інші варіанти продовження кар’єри, але, зваживши все, вирішив погодитися на пропозицію «Левів», — розповів «Газеті» В. Селіверстов.

Найімовірніше, воротареві збірної України доведеться витримати конкуренцію з Раяном Донованом і Сергієм Горєловим. З ними керівництво команди веде переговори щодо продовження угод. «Леви» наразі у відпустці, а тому після підписання контракту Вадим Селівестров повернувся додому в Київ. Поки хокеїсти відпочивають, керівництво клубу продовжує пошук виконавців.

«Ми вже ведемо переговори з потенційними новобранцями. Зі зрозумілих причин не називатиму імена цих людей. Можу лише запевнити, що йдеться про серйозних виконавців», — розповів «Газеті» спортивний директор «Левів» Михайло Чіканцев.

Відпустка у «Левів» закінчується в середині липня. До того часу керівництво клубу сподівається підписати новачків.