Завтра у Львові стартує Мадяр Fest

     270  

Із 29 квітня до 6 травня відбудеться перший в Україні фестиваль «Дні культури та виноробства Угорщини»

З 29 квітня до 6 травня у Львові на площі перед палацом Потоцьких відбудеться перший в Україні фестиваль «Дні культури та виноробства Угорщини». Захід організовано за підтримки Посольства Угорщини в Україні.

Організатори стверджують, що увесь тиждень, упродовж якого триватиме фестиваль, кожен гість заходу зможе відчути себе «справжнім угорцем».

Зокрема, на фестивалі можна буде покуштувати традиційної угорської страви – гуляшу, затанцювати чардаш, послухати добру угорську музику, а також посмакувати всесвітньовідомим вином із Токаю, яке ще у XIIX столітті Ґете назвав «королем вин і вином королів».

Вхід на захід – цілком безкоштовний, що дасть змогу львів’янам та гостям міста ближче ознайомитися з угорськими традиціями.

Участь у фесті візьмуть близько півсотні виноробів і кулінарів з Угорщини, а також 30 угорських та українських творчих колективів, які представлятимуть не лише традиційну культуру, а й сучасні її напрямки.

Окрім Львова, схожі за форматом фестивалю пройдуть в інших містах України – Києві, Хмельницьку, Харкові, Донецьку, Дніпропетровську, Запоріжжі, Херсоні, Миколаєві й Одесі.

Організатори планують, що фестиваль стане традиційним і відбуватиметься щорічно, а це, своєю чергою, сприятиме розвитку туристичної та культурної привабливості Львова, а також зміцненню україно-угорських відносин.

Програма заходів – тут.