Першотравневий подарунок від НКРЕ

     307  

Із 1 травня зростуть тарифи на електроенергію тим, хто споживає більш ніж 800 кіловат-годин на місяць

Із 1 травня тарифи на електроенергію для міського населення, яке споживає понад 800 кіловат-годин на місяць становитимуть 54,72 копійок за кВт/годину з ПДВ. Для сільського населення – 50,58 копійок кВт/годину.

Для міського й сільського населення, яке проживає в будинках, обладнаних електроплитами, і споживає понад 800 кВт/годин на місяць, тариф становитиме 42 коп. за кВт/годину.

Для міського й сільського населення з електроопалювальними установками, а також для населення, що мешкає у багатоквартирних будинках, які негазифіковані природним газом і в яких відсутні або не функціонують системи централізованого теплопостачання, за умови споживання більш ніж 800 кВт/годину на місяць із 1 травня по 30 вересня тариф становитиме 42 коп. за кВт/годину.

При цьому для них з 1 жовтня по 30 квітня (в опалювальний сезон) при споживанні більше 1 800 кВт/годину на місяць тариф також становитиме 42 коп. за кВт/годину.

Усі інші тарифи не змінено.

У повідомленні зазначено, що кількість споживачів, які споживають понад 800 кВт/годину на місяць, становить 1,1% (200 тис. абонентів) загальної кількості, однак вони споживають близько 9% (3,1 млрд кВт/годину в рік) загального обсягу споживання електроенергії населенням.