Головою Соціалістичної партії України обрано Петра Устенка

     269  

На вчорашньому з’їзді СПУ за таке рішення проголосували 267 делегатів із 342 зареєстрованих

Учора в Києві відбувся XVIIІ з’їзд Соціалістичної партії України, на якому було обрано нового голову партії – Петра Устенка. За його кандидатуру, як інформує УНІАН, віддали свої голоси 267 делегатів з’їзду із 342 зареєстрованих. На посаду голови партії також було запропоновано кандидатура Валентини Семенюк-Самсоненко, однак її підтримали тільки 70 делегатів з’їзду.

«На посаду голови партії я вніс кандидатуру Петра Устенка. Сьогодні він перший заступник голови партії, керівник виборчого штабу», – сказав журналістам під час перерви у роботі з’їзду екс-голова СПУ Олександр Мороз.

Він наголосив: попередніми двома з’їздами партія підтвердила рішення про те, що депутати Верховної Ради України від СПУ попередніх каденцій балотуватимуться до парламенту лише в мажоритарних округах. За словами Мороза, в цьогорічний виборчий список СПУ у єдиному загальнодержавному окрузі увійдуть інші представники цієї політичної сили.

Раніше О. Мороз повідомив журналістів, що СПУ піде на вибори до Верховної Ради самостійно. А сам він балотуватиметься до парламенту в мажоритарному окрузі у Миронівському районі Київської області.