Особи з інвалідністю зможуть потрапити в заклади без бар’єрів

     314  

У Львові стартувала кампанія зі створення комфортних умов для вболівальників і гостей міста з різноманітними функціональними обмеженнями

У Львові оголошено кампанію/конкурс «Заклад без бар’єрів», яку проводитимуть у чотирьох містах, котрі прийматимуть матчі Євро-2012. Основними завданнями цього конкурсу є створення комфортних умов для вболівальників і гостей України під час проведення фінальної частини чемпіонату Європи, серед яких близько 10% є особами з інвалідністю та мають різні функціональні обмеження. Про це вчора, 28 лютого, під час прес-конференції на «Арені-Львів» повідомив голова Національної асамблеї інвалідів України Валерій Сушкевич, інформує прес-служба ЛОДА.

Цим конкурсом НАІУ прагне привернути увагу суспільства до проблем забезпечення рівних прав і можливостей для людей з інвалідністю та маломобільних груп населення. Така кампанія покликана заохотити керівників організацій, власників закладів та установ громадського користування забезпечувати доступність цих об’єктів, збільшувати якість і кількість доступних послуг для людей з інвалідністю, а також запровадити в Україні принцип «універсального дизайну» та створити безбар’єрне середовище для забезпечення участі людей з інвалідністю в усіх сферах життєдіяльності на рівні з іншими.