Яндекс.Карти допоможе вибрати оптимальний маршрут поїздки Львовом

     309  

Маршрутизатор проїзду працює на веб-сервісі й у мобільній програмі Яндекс.Карти для пристроїв на Android

Яндекс.Карти навчилися будувати маршрути проїзду Львовом у громадському транспорті. Тепер на сервісі можна подивитися, як дістатися з однієї точки міста в іншу без машини. Наприклад, від вул. Патона до вул. Глинянський Тракт можна доїхати за годину: спершу тролейбусом №3 або №10, а потім пересісти на маршрутне таксі №23.

Яндекс.Карти будують маршрути з урахуванням усіх видів міського транспорту Львова: автобусів, тролейбусів, «маршруток» і трамваїв. Під час побудови маршруту сервіс також бере до уваги середню швидкість руху транспорту, приблизний час очікування на зупинках і затори в місті. Користувач може подивитися, чим у певний момент доїхати зручніше та скільки часу триватиме поїздка. Ситуація на дорогах змінюється швидко, тому побудовані в різний час маршрути можуть відрізнятися. Щоправда, наразі сервіс доступний лише російською мовою.

Маршрутизатор проїзду працює на веб-сервісі й у мобільній програмі Яндекс.Карти для пристроїв на Android. За допомогою смартфона користувачі можуть прокладати маршрути, перебуваючи далеко від комп’ютера.

Першим містом України, для якого Яндекс.Карти почали будувати маршрути проїзду в громадському транспорті, став Київ. А сьогодні сервіс став доступним, окрім Львова, ще для кількох міст країни: Одеси, Харкова та Донецька.