У Львові невдовзі гряде нова «порція» ремонтів

     184  

У ЄБРР надіслали документацію на реконструкцію семи ділянок міських доріг

Як повідомили у ЛКП «Львівавтодор», документація на реконструкцію ділянок уже відіслана у ЄБРР для оголошення конкурсу на виконання робіт, інформує прес-служба ЛМР.

Ідеться про сім ділянок доріг уздовж трамвайних маршрутів №2 та №7: вул. С. Бандери (від вулиці Генерала Т. Чупринки до вулиці М. Коперника), вул. М. Коперника (від вулиці С. Бандери до школи № 9; вул. Личаківська(від вул. І. Мечникова до вул. Пасічної) з кільцем розвороту трамвая; вул. Чернівецька з кільцем розвороту трамвая; вул. Городоцька (від вул. Т. Шевченка до вул. Шпитальної); вул. Б. Хмельницького (від площі Князя Ярослава Осмомисла до вул. Мулярської), вул. Замарстинівської (від вул. Мулярської до вул. Гайдамацької); вул. Гайдамацька (від вулиці Замарстинівської до вулиці Б. Хмельницького), вул. Б. Хмельницького (від вулиці Гайдамацької до вулиці Промислової); вул. Промислової (від вулиці Б. Хмельницького до вулиці Волинської).

Усю документацію розробили ДП «Львівдіпрокомунбуд» та ТзОВ «ЕА РЕНГ ПРОЕКТ» на замовлення управління капітального будівництва ЛМР 2011 року, отримано позитивні експертні звіти державної експертизи.

Нагадаємо, торік у співпраці з ЄБРР у Львові реконструйовано вул. Городоцьку (від церкви Анни до церкви Ольги та Єлизавети), вул. Личаківську (від пл. Митної до вул. Заньковецької), вул. Коновальця-Мельника-Чупринки до вул. Київської.