Подарунок технічним «вишам»

     266  

Автор книги про утилізацію відходів і синтез будматеріалів готова безкоштовно надати своє видання технічним ВНЗ і бібліотекам

Львівський хімік, кандидат технічних наук Віра Тузяк, яка допомагала в ліквідації техногенної аварії в Ожидові, видала книжку «Теоретичні основи утилізації промислових відходів та синтезу нових будівельних матеріалів. Знешкодження отруйних, токсичних речовин, радіоактивних відходів», яку готова безкоштовно передати в усі технічні вищі навчальні заклади та науково-технічні бібліотеки за умови оплати поштової пересилки.

У книзі описано новітні нанотехнології синтезу нових будівельних матеріалів із промислових відходів для успішного втілення проектів і програм щодо вирішення проблем утилізації та знешкодження небезпечних відходів, отруйних, токсичних речовин, зокрема й радіоактивних, інформує прес-служба ЛМР. Науково-технічні розробки – інноваційні технології утилізації та знешкодження шкідливих речовин, ліквідації наслідків техногенних аварій, описаних у цій книжці, – захищено патентами України на винаходи.

«Так, ця книжка буде корисна для використання, практичної реалізації, апробації, тестування в реальних умовах високої радіації, в місцях високого техногенного ризику зберігання непридатних хімікатів, токсичних, отруйних речовин та утилізація промислових відходів, адже деякі з описаних у книзі методів мають не лише теоретичний характер, а й перевірені під час надзвичайних ситуацій», – пояснила авторка книги Віра Тузяк.

Для отримання книги необхідно відправити заявку-замовлення з гарантійним листом оплати поштових витрат на адресу: 79000, м. Львів, вул. Словацького, 1, Головна пошта, а/с 50, Тузяк В. Є.