У рамках підготовки до Євро-2012 влада вкрала два річні бюджети армії?

     218  

Міністр опозиційного уряду Остап Семерак стверджує, що «відкати» під час фінансування заходів з підготовки до чемпіонату сягали 50%

За експертними оцінками, у процесі підготовки до чемпіонату Європи з футболу з Державного бюджету України було вкрадено щонайменше 2530 мільярдів гривень. Про це вчора на прес-конференції в Харкові заявив народний депутат фракції «БЮТ-Батьківщина», міністр опозиційного уряду у справах молоді, спорту, туризму і Євро-2012 Остап Семерак.

Він зазначив, що, за даними експертів, під час фінансування заходів із підготовки до футбольного чемпіонату так звані «відкати» сягали майже 50 відсотків.

«Якщо врахувати, що на ці заходи було витрачено близько 70 млрд. грн., то виходить, що до не зовсім чистих рук «прилипло» близько 25-30 млрд. грн.», – сказав опозиційний міністр.

Для порівняння він зауважив, що річне утримання української армії становить 14 млрд. грн.

Нагадаємо, заступник голови Верховної Ради Микола Томенко й Остап Семерак внесли на розгляд парламенту проект постанови «Про заслуховування інформації Кабінету Міністрів України щодо здійснення закупівель товарів, робіт та послуг за державні кошти для потреб, пов’язаних з підготовкою та проведенням в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу».

Згідно з цим проектом, таку інформацію Кабміну мають заслухати на пленарному засіданні Верховної Ради не пізніше ніж 16 березня.

byut.com.ua