Сьогодні Юлію Тимошенко повезли в Харківську область

     223  

Саме там вона відбуватиме покарання

Сьогодні, 30 грудня 2011 року, о восьмій ранку Юлію Тимошенко етапували до місця відбування покарання у Харківській області. Про це йдеться в повідомленні, оприлюдненому прес-службою Пенітенціарної служби України.

За інформацією служби, перед виїздом пані Тимошенко оглянули лікарі, «які дійшли висновку про те, що її стан здоров’я дозволяє транспортування».

«Для перевезення Тимошенко було надано комфортабельний мікроавтобус з усіма зручностями (біотуалет, умивальник, два дивани). При цьому були відправлені всі належні їй речі (12 валіз), для чого залучили окремий автомобіль», – ідеться в повідомленні.

«Що стосується повідомлення в мережі інтернет про те, що Тимошенко переміщали в інвалідному візку, то ця інформація не відповідає дійсності, є надуманими обставинами, розрахованими на те, щоб викликати необґрунтоване співчуття щодо стану її здоров’я», – додали у службі.

За інформацією прес-служби, «направлення Тимошенко до пенітенціарної установи було здійснено у зв’язку з набуттям законної сили вироку, винесеного Печерським районним судом Києва, який залишений в силі ухвалою апеляційного суду від 23 грудня 2011 року, з дотриманням усіх вимог чинного законодавства».

Нагадаємо, сьогодні рано вранці колишнього прем’єр-міністра України Юлію Тимошенко вивезли з Лук’янівського СІЗО.

Рішенням Печерського суду Києва екс-прем’єр засуджена до семи років позбавлення волі за перевищення влади при укладанні газових контрактів з Росією в 2009 році. Апеляційний суд Києва залишив цей вирок без змін.

ТСН