Мюзикл «Кадрики-каламбур» поставив рекорди

     384  

Невдовзі можна буде переглянути й телевізійну версію мюзиклу-містерії

Новорічний дитячий мюзикл-містерія днями з аншлагом відбувся у Львівському державному палаці естетичного виховання. Уперше в Західній Україні на одній сцені зібралося близько 80 дітей-акторів, які зіграли відразу три вистави для маленьких та юних львів’ян, а також гостей міста.

Протягом двох днів вихованці телевізійного центру «Кадрики» тішили глядачів своєю акторською грою, вокальними та хореографічними вміннями. Близько 80 дітей зіграли у виставі «Кадрики-каламбур», інформує прес-служба ЛМР.

Основною сюжетною лінією став каламбур. Червона шапочка дорогою зустрілася із Мальвіною, Білосніжка збирала грибочки з Попелюшкою, а Шрек, Робін Гуд і Джек Горобець танцювали під запальні мотиви на острові Мадагаскар.

За словами художнього керівника та режисера мюзиклу Ірини Веньгрін-Климович, виставу підготували в рекордні терміни, лише за два місяці. «Досі не можу повірити, що змогли втілити нашу давню мрію та реалізувати такий грандіозний і масштабний проект. Вихованці нашого центру настільки вжилися в ролі, що змогли, б, напевне, зіграти не три, а цілих десять вистав. Наші діти дуже талановиті, вони справжні молодці», – додала вона.

Особливу увагу привернули декорації та костюми дітей-акторів, які, за словами режисера, підбирали та шили спеціально під мюзикл. У процесі підготовки новорічної містерії з дітьми працювали досвідчені актори, вокалісти та хореографи. Захід відвідало понад 2000 глядачів. У планах організаторів дитячого дійства – поїхати в тур Львівською областю, а також поставити кілька вистав у Києві.

Захід мав і соціальну місію, адже 10% коштів від продажу квитків перерахують для придбання життєво необхідних препаратів Західноукраїнському спеціалізованому дитячому медичному центру для важкохворих дітей.

Телевізійну версію мюзиклу-містерії можна буде побачити в ефірі «12 каналу» 7-8 січня 2012 року(о 18.00 та 12.00) та 14-15 січня 2012 року (о 18.00 та 12.00).