«Нічний Львів» відкриє свої таємниці

     293  

Цими вихідними у Львові відбудеться 30 безкоштовних нічних екскурсій

2 грудня у Львові стартує новий туристично-промоційний проект «Нічний Львів», який триватиме до 4 грудня. У рамках проекту відбудеться 30 безкоштовних нічних екскурсій.

Відвідувачі зможуть узяти участь у театралізованих екскурсіях підземеллями Львова – нічні відвідини музеїв, вогняні дійства та вистави. В музеї історії релігії о 23.00 розпочнеться вистава «Формули екстази» за творами Б. І. Антонича. Особливістю проекту «Нічний Львів» стануть театралізовані вогняні дійства в Італійському дворику, романтичні екскурсії в музеї Соломії Крушельницької, молодіжні літературні читання в галереї «Гердан», нічна екскурсія Личаківським цвинтарем, різноманітні атракції у львівських галереях.

Так, у музеї Соломії Крушельницької проходитиме вечір «Голоси кам’яниць».Під час екскурсії відвідувачі почують розповідь про цікаві й маловідомі події та перекази з життя Соломії Крушельницької та її родини, дізнаються, чому будинок, який у 1903-1939 роках був власністю співачки, в якому минули останні роки її життя й у якому тепер розташований музей, здавна називали «Музикальною кам’яницею».

Додатково відбудеться нічна екскурсія в Палаці мистецтв. Захід розпочнеться о 20.00. Учасники зможуть оглянути виставку М. Дзиндри, а після завершення екскурсії, о 20.30 – переглянути фільм «Кар’єра Нікуся Дизми» в рамках мандрівного кінофестивалю «Бо».

«Надалі такий проект плануємо проводити щороку в липні та грудні. Це дозволить більше зацікавити туристів нашим містом, відкрити нове обличчя Львова як міста романтики. Нічні екскурсії, які ми проводили в музеї зброї «Арсенал», музеї Соломії Крушельницької, Італійському дворику показали, що львів’яни, особливо молодь, надзвичайно схвально ставляться до такого проекту. Адже вдень не всі мають можливість відвідати музей, а ввечері, «приправивши» це романтикою, учасники отримують незабутні враження», – зазначила заступник керівника відділу промоції міста ЛМР Марта Іванишин.

Щоб взяти участь у заходах, необхідно зареєструватись на сайті www.lviv.travel.

Прес-служба ЛМР