Прем’єр прагне вислухати проблеми ОСББ

     262  

Для цього Микола Азаров навіть хоче провести спеціальне засідання Кабміну

Прем’єр-міністр України Микола Азаров ініціює проведення через два тижні спеціального засідання уряду, на якому розглянуть проблеми об’єднань співвласників багатоквартирних будинків і пропозиції щодо їх вирішення. Про це він заявив під час зустрічі з представниками об’єднань співвласників багатоквартирних будинків з міст України, що відбулася сьогодні в одному з ОСББ Києва.

«Давайте на уряді заслухаємо питання функціонування та проблеми, які є у ОСББ. Запросимо на це засідання представників об’єднань співвласників багатоквартирних будинків. Ми заслухаємо всі міністерства, які до цього причетні , запросимо НКРЕ й ухвалимо спеціальне рішення уряду», – сказав Микола Азаров.

А міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Анатолій Близнюк зазначив, що сьогодні зустрінеться з представниками ОСББ міст України, щоб чітко окреслити проблеми, які винесуть на розгляд спеціального засідання уряду. Зокрема, від ОСББ визначать представників, які візьмуть участь у такому засіданні.

Прес-служба КМУ