У суботу Львів ушанував пам’ять жертв Голодомору

     394  

А сьогодні у книгарні «Є» презентують збірку художніх творів про Голодомор «Зернятко надії»

У загальноміській хвилині мовчання та акції «Запали свічку» на площі перед пам’ятником Тарасові Шевченку в суботу, 26 листопада, взяло участь майже три тисячі осіб.

Львів’яни виклали з лампадок напис «Голодомор. Пам’ятаємо». На площі відбувся жалобний екуменічний молебень.

У поминальних заходах взяли участь міський голова Львова Андрій Садовий, голова Львівської обласної державної адміністрації Михайло Костюк, перший заступник голови Львівської обласної ради Петро Колодій.

Серед інших поминальних заходів суботи відбулися «Вечір-реквієм пам`яті жертв Голодомору» у Львівському театрі опери та балету імені Соломії Крушельницької (о 18.00) і вечір-реквієм у концертному залі Львівської обласної філармонії (також о 18.00).

У понеділок-вівторок, 28-29 листопада, студентське Братство ЛНУ ім. Івана Франка у Центрі культури та дозвілля університету (вул. Університетська, 1) проведе захід «Дні пам`яті жертв Голодомору». Крім того, сьогодні о 16.00 у книгарні «Є» відбудеться презентація збірки художніх творів для дітей про Голодомор «Зернятко надії», яка вийшла у видавництві «Свічадо» за підтримки Львівської міської ради.

Підготувала Олена Будько. Фото: Йосип Марухняк