Прощавайте, Грибовичі?

     533  

Міськрада на крок ближче підійшла до закриття Грибовицького сміттєзвалища

17 жовтня в ратуші назвали імена компаній, які зголосилися взяти участь у тендері на виготовлення проект­ної документації щодо рекультивації полігону в Грибовичах. Загалом проект рекультивації хотіли розробити шість фірм. Три з них іноземні, інші — українські. Серед претендентів — «Інститут гірхімпром», «Львівкомундорпроект», «Компанія «ВЕЕМ-Будсервіс», «Центроенвайронментал і Партнери», «Галіо», «Ера-Укранья».

— До тендера допущено три фірми, оскільки решта не наддала всієї необхідної інформації про себе. За 20 робочих днів після оголошення пропозицій компаній складатимемо протокол про визнання переможцем однієї з них. За цей час чиновники також перевірять їхній досвід роботи. Далі потрібно підписати договір із переможцем, — розповів «Газеті» Володимир Будзан, заступник директора департаменту житлового господарства ЛМР.

Нагадаємо, 6 вересня під час спільної сесії депутати Львівської міської та обласної рад ухвалили рішення про екологічну ситуацію на сміттєзвалищі, яким передбачено до 31 грудня цього року визначити нову земельну ділянку для вивезення непотребу з міста. А згідно з поетапним планом, міськрада планує закрити полігон до 2018-го. У наступному номері «Газета» докладніше розповість про терміни закриття сміттєзвалища та тендери на розробку проекту його рекультивації.  

  Мар’яна Вербовська, Мирослава Іваник